Szkoła Żeglarstwa Szekla

Nasza kadra

Karolina

Karolina

Kierownik biura

Doświadczona żeglarka regatowa na klasach: Optimist, Laser, Katamaran. Posiada tytuł instruktora sportu o specjalizacji żeglarstwo. Morski sternik jachtowy, morski sternik motorowodny. Od ponad 10 lat pracuje z dziećmi jako instruktorka klasy Optimist. Absolwentka Nawigacji na Akademii Morskiej w Gdyni. Woda jest zdecydowanie jej żywiołem, a żeglarstwo największą pasją!

Zuzka

Zuzka

Specjalistka ds. obsługi klienta

Absolwentka dziennikarstwa i filmoznawstwa poznańskiego UAMu. Do Gdańska przeprowadziła się, aby wbrew pozorom, móc dalej rozwijać umiejętności sprzedażowo-organizatorskie, wcześniej nabyte w branży handlowej produktów marek premium oraz w trakcie masowych wydarzeń targowych. Prywatnie, jest miłośniczką dobrego kina, uwielbia city breaki oraz fascynuje się psychologią relacji międzyludzkich. W Szekli stacjonuje głównie w biurze, niemniej niejednokrotnie będzie można ją również spotkać w terenie, gdzie na pewno udzieli wszystkich potrzebnych informacji i pomoże przy rozwiązywaniu problemów!

Wojtek

Wojtek

Prezes zarządu

Żeglarz, nurek, pilot, maratończyk, narciarz, grotołaz, alpinista, miłośnik podróży. Szkoleniem żeglarzy zajmuje się od czasów studenckich. Właściciel Szkoły Żeglarstwa Szekla, Fundator i pomysłodawca Fundacji SZEKLA. Ojciec trójki dzieci, które również zaraża miłością do żagli i sportowego trybu życia.

 

Gosia

Gosia

Koordynatorka Kadry

Gosia od dziecka łączy dwie pasje — żeglarstwo i siatkówkę. Z wodą jest za pan brat zarówno, jeśli chodzi o pływanie wpław, jak i żeglarstwo. Animacje lądowe i organizowanie zabaw to jej oczko w głowie, a dzieci ją wprost uwielbiają. Jako wychowawca na półkoloniach i obozach żeglarskich pracuje od 6 lat i, jak sama powtarza, to jej ulubiona praca. Gosia jest świetną animatorką, trenerem siatkówki oraz instruktorem narciarstwa zjazdowego. Na co dzień prowadzi zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci. Ukończyła kierunek Sport na AWFie. Obecnie studiuje Zarządzanie w sporcie.

Kuba

Kuba

Kierownik obozów dla dzieci na Kaszubach

Miłośnik Mazur, żeglarstwa i aktywnego wypoczynku, związany z jachtami od dziecka, jako uczestnik rejsów, a później instruktor, na różnych polskich akwenach. Od 2017 roku zajmuje się szkoleniem przyszłych fanów żeglarstwa, od najmłodszych, aż po tych najstarszych. W wolnych chwilach uwielbia uprawiać sport, szczególnie grać w piłkę nożną, jeździć na rolkach lub zimą na snowboardzie. Interesuje go także dobra książka oraz rozwijanie wiedzy o świecie współczesnym.

 

Marysia

Marysia

Instruktorka

Uwielbia pracę z dziećmi, od małego opiekuje się młodszym rodzeństwem, wspólnie z nimi od najmłodszych lat żegluje na jachtach. Żeglarz jachtowy, sternik motorowodny, wychowawca. Od 3 lat jeździ na obozy lub kolonie jako wychowawca. Jest cierpliwa i kreatywna, szybko łapie kontakt z podopiecznymi. Uwielbia wodę i swoją pracę.

Logo Szekla

Przejdź do góry strony