Szkoła Żeglarstwa Szekla

Voucher upominkowy

Voucher podarunkowy to propozycja dla każdego, kto poszukuje niezwykłego prezentu dla swoich bliskich. Od weekendowego rejsu pod żaglami, do tygodniowego kursu na nartach biegowych, w naszej ofercie można odnaleźć różnorodne pomysły na wyjątkowe spędzenie czasu wolnego.

DLACZEGO WARTO ZAKUPIĆ VOUCHER?

  • RÓŻNORODNOŚĆ DOŚWIADCZEŃ

Nasze szkolenia obejmują zarówno fascynujący świat żeglarstwa, jak i ekscytujące trasy narciarskie. Niech obdarowany wybierze, co najbardziej go interesuje!

  •  PROFESJONALNA KADRA

Weekendowy rejs turystyczny, szkolenie na sternika motorowodnego czy jednodniowy kurs na nartach biegowych - niezależnie od wyboru, wszystkie usługi wykonywane są przez wykwalifikowaną kadrę instruktorską, gotową sprostać wszelkim wyzwaniom!

  • MALOWNICZE LOKALIZACJE

Działamy nad morzem, nad jeziorem oraz w górach. Nasza oferta zapewni nie tylko niesamowite przeżycia, ale również niezapomniane widoki.

  • NA KAŻDĄ KIESZEŃ

Voucher na kwotę 100, 200 czy 1000  lub zakup konkretnej oferty - w zależności od sytuacji wystawimy upominek według preferencji i potrzeby kupującego.

Podaruj swoimi bliskim niepowtarzalny prezent!
Zainteresowanych zakupem wybranego vouchera prosimy o kontakt pod numerem +48 531 013 348 lub na adres biuro@szekla.org.
W przypadku wyboru terminu, w którym dana usługa jest tańsza niż wartość vouchera, zwracamy różnice na konto osoby wykupującej voucher. 

ZIMA

LATO

Przejdź do góry strony